Tanáraink

Tanáraink a 2018-2019 tanévben:

Pedagógus neveTanított tantárgy és osztály
Adame Károly Fizika 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Informatika 6.a, 6.b, 8.a, 8.b, 7.a, 7.b, Technika 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, Testnevelés (sakk) 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b
Balázs Beáta Katalin Etika 1.a, Környezetismeret 1.a, 1.b, Matematika 1.a, 1.b, Napközi 1-2. évf 2.cs., Sportágválasztó 1.a, 1.b, Testnevelés 1.a, 1.b,
Balázsné Kovács Bernadett Emelt szintű művészet 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 4.a, 4.b, Napközi 3-4. évf. 4. cs., Rajz és vizuális kultúra 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 4.a, 4.b,
Balláné Csordás Ildikó Emelt szintű dráma 5.a, 5.b, Magyar irodalom 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, Magyar nyelv 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, Napközi 1-2. évf 1.cs., Osztályfőnök: 5.b, Középiskolai felkészítő - magyar nyelv és irodalom,
Beke Anna Napközi 3-4. évf. 6. cs.,
Fábián Attila intézményvezetőMatematika 7.a, 7.b
Fábiánné Nógrády Ildikó Emelt szintű művészet 5.a, 5.b , Matematika 8.a, 8.b, 7.a, 7.b , Osztályfőnök: 8.b, Rajz és vizuális kultúra 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Szakkör Középiskolai felkészítő - matematika,
Fontányi Andrea Beáta Emelt szintű dráma 3.a, 3.b , Emelt szintű művészet 3.a, 3.b , Küzdelem és játék 3.a, 3.b , Magyar irodalom 3.a, 3.b, Magyar nyelv 3.a, 3.b, Napközi 3-4. évf. 5. cs., Rajz és vizuális kultúra 3.a, 3.b,
Fövényesi Fanni Angol 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, Angol szakkör 3.a, 3.b, Napközi 3-4. évf. 4. cs.,
Gura Ildikó Magyar irodalom 1.a, 1.b, Magyar nyelv 1.a, 1.b, Napközi 1-2. évf 1.cs., Technika 1.a, 1.b, Testnevelés (néptánc) 1.a, 1.b, 4.a, 4.b
Hajdúné Hegedűs Szilvia Ének-zene 6.a, 6.b, Etika 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, Osztályfőnök: 6.b, Történelem 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b,
Halaj Zsófia Környezetismeret 2.a, Matematika 2.a, 2.b, Sportágválasztó 2.a, 2.b , Technika 2.a, 2.b, Testnevelés 2.a, 2.b,
Halajné Csordás Judit Etika 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, Magyar irodalom 4.a, 4.b, Magyar nyelv 4.a, 4.b, Sportágválasztó 4.a, 4.b , Technika 4.a, 4.b, Testnevelés 4.b,
Holmanné Hrapan Dóra Biológia 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Földrajz 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Osztályfőnök: 7.b, Természetismeret 5.a, 5.b, 6.a, 6.b,
Homolyáné Szabó Nikoletta Angol 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Osztályfőnök: 7.a, Tanulásmódszertan 5.a, 5.b
Huszár Krisztina Küzdelem és játék 5.a, 5.b , Napközi 3-4. évf. 5. cs., Testnevelés (néptánc) 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b
Keresztes Zsuzsanna Napközi 1-2. évf 3.cs.,
Kovács-Zsóka Hajnalka Etika 5.a, 5.b, 8.b, Sportkör , Testnevelés 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 5.a, 5.b, 6.a, 6.b
Madaczkiné Görbe Zsuzsanna intézményvezető-helyettesMatematika 6.a, 6.b, Osztályfőnök: 6.a,
Magyarosné Temela Mária Fejlesztőpedagógiai foglalkozás Fejlesztő foglalkozási csoport - MTM,
Pálinkás Katalin Magyar irodalom 8.a, 8.b, 7.a, 7.b, Magyar nyelv 8.a, 8.b, 7.a, 7.b, Osztályfőnök: 8.a, Történelem 8.a, 8.b,
Ruzsinné Tilesch Judit intézményvezető-helyettesAngol 5.a, Matematika 5.a, 5.b,
Siposné Csejk Zsuzsanna Kémia 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Környezetismeret 4.a, 4.b, Matematika 4.a, 4.b, Környezetismeret szakkör 4. évf., LÜK szakkör 4. évf., Testnevelés 4.a,
Szabó-Pince Katalin Napközi 5-8. 7. cs.,
Szalma Judit Emelt szintű dráma 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 4.a, 4.b , Környezetismeret 2.b, Küzdelem és játék 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 4.a, 4.b , Magyar irodalom 2.a, 2.b, Magyar nyelv 2.a, 2.b, Szakkör
Szekeresné Krizsanyik Ildikó Környezetismeret 3.a, 3.b, Matematika 3.a, 3.b, Napközi 3-4. évf. 5. cs., Sportágválasztó 3.a, 3.b , Technika 3.a, 3.b, Testnevelés 3.a, 3.b,
Szrenkáné Lukács Kinga Fejlesztőpedagógiai foglalkozás, Napközi 1-2. évf 2.cs.,
Temeláné Csernák Bernadett Ének-zene 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, Osztályfőnök: 5.a,
Varga Balázs Sportkör , Testnevelés 7.a, 7.b, 8.a, 8.b,
Vernyik Ágnes Napközi 1-2. évf 1.cs., napközi 1-2. évf 2.cs.,
Virág Rudolf Napközi 5-8. 8. cs.