Eredmények

 2015-2016 tanév

Verseny neveVerseny időpontjaTanulóHelyezésFelkészítő tanár
"Regősök húrján" országos vers- és prózamondó találkozó, Budapest2015.11.28Nagy Nándor, 8.a
nagynandorregos
bronz oklevélBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert2015.11.25Ákos Alexandra,
Orem Vanda,
Villant Anna,
Farkas Gerda, 5.a
I. helyPálinkás Katalin
A könyv jó barát, Érsekvadkert2015.11.25Mulik Zoltán,
Makó Zsuzsanna,
Szkubán Bianka,
Koplányi Rita, 6.b
I. helyBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert2015.11.25Boda Bendegúz,
Fehér Krisztina,
Szunyogh Balázs, 8.b
I. helyBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert2015.11.25Adame Luca,
Magyar Levente,
Széchenyi Anna,
Tóth Dóra, 4.b
I. helyFontányi Andrea
A könyv jó barát, Érsekvadkert2015.11.25Fábián Zita,
Fekete Anna,
Híves Emese,
Bencsik Anna, 3.b
I. helyVandornyikné Major Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat2015.11.06.Mészáros Karina, 4.bmeszaroskarinaI. helyFontányi Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat2015.11.06.Híves Emese, 3.bII. helyVandornyikné Major Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat2015.11.06.Széchenyi Anna, 4.bIII. helyFontányi Andrea
Szent Imre Napok szavalóverseny, Balassagyarmat2015.11.06.Híves Áron, 2.ahivesaronIII. helyGura Ildikó
Szent Imre napok, fogalmazás verseny, Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Balassagyarmat2015.11.06.Verebes Bálint, 5.b FogalmazásII. helyPálinkás Katalin
Szent Imre napok, szavalóverseny, Balassagyarmat2015.11.06.Szunyogh Balázs, 8.bszunyoghbalazsI. helyBalláné Csordás Ildikó
Szent Imre napok, fogalmazás verseny, Balassagyarmat2015.11.06.Farkas Diána, 8.a
Fogalmazás
III. helyBalláné Csordás Ildikó
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert2015.10.22. Gáspár Réka, 4.a gasparrekaI. helyFontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert2015.10.22. Kristóf Anna, 4.akristofannaII. helyFontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert2015.10.22. Urbán Emma, 4.aurbanemmaIII. helyFontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert2015.10.22. Adame Luca, 4.badamelucaIII. helyFontányi Andrea
"Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert2015.10.22.Kosik Sarolta, 2.akosiksaroltaI. helyGura Ildikó
" Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert2015.10.22.Kaba Luca, 2.akabalucaII. helyGura Ildikó
" Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert2015.10.22.Kristóf Fannni, 2.bkristoffanniIII. helyGura Ildikó
"Mikszáth Kálmán elbeszélései" rajzpályázat2015.10.16. Széchenyi Anna, 4.b szechenyi_anna_2015_MII. helyFontányi Andrea
IX. Luspay Kálmán Népdaléneklő Verseny , Dejtár2015.10.03Villant Anna, 5.aI. helyTemeláné Csernák Bernadett
IX. Luspay Kálmán Népdaléneklő Verseny, Dejtár2015.10.03Erdős Krisztián, 6.bIII. helyTemeláné Csernák Bernadett
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Gajdos Gergő, 4.a
hangoso1
I. helyFontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Urbán Emma, 4.aII. helyFontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Kristóf Anna, 4.aIII. helyFontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Verebes Zsombor, ...
hangoso2
I. helyVandornyikné Major Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Pavlik Bendegúz, 3.aII. helyVandornyikné Major Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert2015.09.30Híves Sarolta, 3.bIII. helyVandornyikné Major Andrea

 2014-2015 tanév

VersenyIdõTanulóHelyezésFelkészítõ tanár
LÜK verseny, Budapest2015.05.29.Villant Anna 4.a10. helyezésSiposné Csejk Zsuzsanna
Bendegúz nyelvészverseny, Szeged2015.05.13.Villant Anna 4.a16. helyezésSiposné Csejk Zsuzsanna
Atlétika, súlylökés, Balassagyarmat2015.05.07.Halaj Liza 8. a.III. helyezésVarga Balázs
Atlétika, magasugrás, Balassagyarmat2015.05.07.Pistyúr Dávid 8. bIII. helyezésVarga Balázs
Atlétika, kislabdahajítás, Balassagyarmat2015.05.07.Kordics Máté 8. bIII. helyezésVarga Balázs
Atlétika, 4x 100 váltó, Balassagyarmat2015.05.07.Magyaros Réka, Fehér Krisztina, Balázs Tamara, Halaj Liza 7.-8.II. helyezésVarga Balázs
Atlétika, súlylökés, Balassagyarmat2015.05.07.Pistyúr Dávid 8. bII. helyezésVarga Balázs
Atlétika, 300 m futás, Balassagyarmat2015.05.07.Magyaros Réka 7. aI. helyezésVarga Balázs
Puero Fabri Nemzetközi Rajzverseny, Párkány2015.04.30.Szabó Csaba 7.akülöndíjF. Nógrády Ildikó
Atlétika csapat többpróba, Balassagyarmat2015.04.30.Jelen Kata, Boda Eszter, Halaj Liza, Magyaros Réka, Balázs Tamara, Fehér Krisztina, Vitéz Mónika 6.- 8.I. helyezésVarga Balázs
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Kordics Máté 8.b80. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Pistyúr Dávid 8.b75. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Lukács Attila 8.a74. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Bozsonyik Tamara 8.a 71. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Bozsonyik Dávid 8.b69. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Balatoni Zsolt 8.a70. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves 2015.04.30Pásztor Marcell 8.b 78. helyezésSoltiné Selymes Zsuzsanna
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert2015.04.27.Villant Anna 4. aIII. helyezésPintér Gáborné
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert2015.04.27.Gajdos Gergő 3. aII. helyezésFontányi Andrea
Állatmesék c. rajzverseny, Érsekvadkert2015.04.27.Mészáros Karina 3. bI. helyezésFontányi Andrea
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert2015.04.27.Mészáros Karina 3. bI. helyezésFontányi Andrea
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.27Híves Sarolta 2.bI. helyezésVandornyikné Major Andrea
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.27Hves Áron 1.aIII. helyezésGura Ildikó
Állatmesék c. rajzverseny, Érsekvadkert2015.04.27Kosik sarolta 1.aIII. helyezésGura Ildikó
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.27Kristóf fanni 1.bkülöndíjGura Ildikó
Labdarúgás IV, Salgótarján2015.04.26Pistyúr Dávid, Bozsonyik Dávid, Balga Krisztián, Maglódi József, Kónya Ádám, Kóny Dávid, Dávid Máté, Orem Rolnad, Varga Sándor 5.- 8.4. helyezésVarga Balázs
Weöres Sándor Országos gyermekszínjátszó Találkozó, Balassagyarmat2015.04.25CsepPet színjátszók: Adame Luca, Bernhardt Dávid, Gajdos Gergő, Gáspár Réka, Gerliczki Botond, Homolya Barnabás, Kovács Zalán, Kristóf Anna, Mészáros Karina, Urbán Emma, Takács Korinna Lujza, Virág János 3.a, 3.bezüst minősítésFontányi Andrea, Szekeresné Krizsanyik Ildikó
Herman Ottó Biológiai verseny, Bánk2015.04.25Nagy Nándor 7.a7. helyezésHolmanné Hrapan Dóra
Az élővilágért, a természetért, az emberért vetélkedő, Bánk2015.04.24Nagy Nándor, Jakubec Máté, Szrenka Mátyás 7.aI. helyezésHolmanné Hrapan Dóra
Az élővilágért, a természetért, az emberért vetélkedő, Bánk2015.04.24Fésűs Sára, Csíri Dominik, Pavlik Boglárka 6.bII. helyezésKovácsné Benyó Hedvig
Foglalkozások tükrében, Salgótarján2015.04.17Fekete Anna 2.b.I. helyezésValkó Ildikó
Foglalkozások tükrében, Salgótarján2015.04.17Szabó Lilla 7.aI. helyezésF. Nógrádi Ildikó
Foglalkozások tükrében, Salgótarján2015.04.17Fekete Bálint 4.b.I. helyezésValkó Ildikó
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat2015.04.16Takács Korinna Lujza 3.aII. helyezésFontányi Andrea
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat2015.04.16Halaj Dorina 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat2015.04.16Mészáros Karina 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.154. napk.cs. 4.nk.cs.IV. helyezésBalázsné Kovács Bernadett
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.153.napk.cs. 3.nk.cs.VI.helyezésValkó Ildikó
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.155.napk.cs. 5.nk.cs.I. helyezésAdame Károly
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.153. b osztály 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.152. napközis cs. 2.nk.cs.III. helyezésBalázs Beáta Katalin
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye2015.04.151.napk. csop. 1.nk.cs.V.helyezésPintér Attiláné
Atlétika Mezei Futóverseny, Gödöllő2015.04.14Magyaros Réka 7.a58. helyezésVarga Balázs
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert2015.04.13.Gajdos Gergő 3. akülöndíjFontányi Andrea
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert2015.04.13.Mészáros Karina 3.bII. helyezésFontányi Andrea
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.13Kristóf Fanni 1.bI. helyezésGura Ildikó
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.13Zsadányi Csenge 1.bII. helyezésGura Ildikó
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert2015.04.13Híves Áron 1.aII. helyezésGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Rinkács Gréta 1.bkiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Zsadányi Csenge 1.bhelyezettGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Tokodi Emília 1.bhelyezettGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Nagy Lili 1.bhelyezettGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Kaba Luca 1.ahelyezettGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Dávid Dorka 1.akiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Richter Laura 1.akiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Radics Laura 1.akiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Urbán Hanna 1.bkiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Tóth Franciska 1.akiállítottGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Kosik Sarolta 1.ahelyezettGura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert2015.04.08Kristóf Fanni 1.bkiállítottGura Ildikó
Atlétika, 300 m futás, Balassagyarmat2015.04.01.Magyaros Réka 7.a23. helyezésVarga Balázs
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.31.Szúnyogh Gréta 2.bI.helyezésVandornyikné Major Andrea
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.31.Körtvélyesi Lili, 8.aI. helyezésF. Nógrádi Ildikó
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.31.Bozsonyik Tamara, 8.aI. helyezésF. Nógrádi Ildikó
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.31.Raduly Gréta Anna 2.bIII. helyezésVandornyikné Major Andrea
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.31.Adame Luca 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Gáspár Réka 3.abendeguz2015aV. helyFontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Villant Anna 4.abendeguz2015bIII. helyezésPintér Gáborné
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Fekete Anna 2.bVII. helyVandornyikné Major Andrea
Atlétika, mezei futóverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Magyaros Réka 7.aII. helyezésVarga Balázs
Foglalkozások tükrében, Salgótarján2015.03.27.Szabó Lilla 7.a
Hegesztő
I. helyezésF. Nógrádi Ildikó
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Gajdos Gergő 3.aVII. helyFontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat2015.03.27.Adame Luca 3.bVI. helyFontányi Andrea
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Kristóf Anna 3. a III. helyezésSzekeresné K. Ildikó
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Fekete Anna 2.bIII. helyezésHalajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Híves Emese Teréz 2.brészt vettHalajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Gajdos Gergő 3. arészt vettSzekeresné K. Ildikó
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Valent Réka 2.arészt vettHalajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Villant Anna 4.bII. helyezésSiposné Csejk Zsuzsanna
Megyei rajzverseny, Salgótarján2015.03.24.Krizsán Petra 7.bdöntősF. Nógrádi Ildikó
LÜK verseny, Budapest2015.03.24. Gáspár Réka 3. aIV. helyezésSzekeresné K. Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Raduly Gréta Anna 2.bkiállítottBalázs Beáta Katalin
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Gáspár Réka 3.akiállítottFontányi Andrea
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Villant Anna 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Sági Veronika 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Kovács Zalán 3.bkiállítottBalázsné Kovács Bernadett
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Csejk Evelin 1.bkiállítottGura Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Szrenka Ádám 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Fekete Anna 2.bkiállítottValkó Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Lukács Máté 1.akiállítottGura Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Híves Sarolta 2.bkiállítottBalázs Beáta Katalin
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat2015.03.07.Kaba Luca 1.akiállítottGura Ildikó
"Rákóczi deákja" hangos olvasási verseny, Salgótarján2015.03.05.Gáspár Réka 3.aIII. helyezésFontányi Andrea
Szentgyörgyi napok, irodalmi vetélkedő, Diósjenő2015.02.26Csejk Vivien, Baranyi Evelin, Maglódi József, Botos Annamária (csapatverseny) 8.aII. helyezésPálinkás Katalin
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Mészáros Karina 3.bkiállítottFontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Csikány Izabella 4.bkiállítottPintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Sági Veronika 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Orem Vanda 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Villant Anna 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
"Mátyás király" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Fehér Krisztina 7.bIII. helyezésF. Nógrádi Ildikó
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Szrenka Ádám 4.aI. helyezésSíposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Széchenyi Anna 3.bII. helyezésFontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Varró Dóra 4.bkiállítottPintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Verebes Bálint 4.bkiállítottPintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Pádár Vivien 4.bkiállítottPintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Adame Luca 3.bkiállítottFontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Nagy Lili 1.bkiállítottGura Ildikó
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Kosik Sarolta 1.akiállítottGura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő2015.02.25Kristóf Fanni 1.bI. helyezésGura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő2015.02.25Híves Áron 1.aII. helyezésGura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő2015.02.25Urbán Emma 3.aIII. helyezésFontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Raduly Gréta Anna 2.bI. helyezésVandornyikné Major Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Szrenka Eszter 4.bkiállítottPintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő2015.02.25Ákos Alexandra 4.akiállítottSiposné Csejk Zsuzsanna
Szentgyörgyi napok, irodalmi vetélkedő, Diósjenő2015.02.25Magyaros Réka, Németh Judit, Szabó Lilla, Szrenka Mátyás (csapatverseny) 7.aIII. helyezésBalláné Csordás Ildikó
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest2015.02.22.Halaj Liza, Bozsonyik Tamara (csapat) 8.a9-20. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest2015.02.22.Kovács Krisztián (egyéni) 8.a9-20. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest2015.02.22.Szalay Márton, Lukács Attila (csapat) 7.b
8.a
9-20. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest2015.02.22.Halaj Liza (egyéni) 8.a9-20. helyezésAdame Károly
Sakk diákolimpia , Nógrádmegyer2015.02.21.Adame Luca Gáspár Réka Villant Anna 3.a, 3.b,4.aIV. helyezésAdame Károly
Sakk diákolimpia , Balassagyarmat2015.02.17.Pudics Gábor 8.a, Csabák Dániel 6.a, Radics Zoltán 6.a, Szalay Márton 7.bII. helyezésAdame Károly
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat2015.01.29.Bencsik Anna 2.a2014 032I. helyezésVandornyikné Major Andrea
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat2015.01.29.Híves Áron 1.aII. helyezésGura Ildikó
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat2015.01.29.Soós Balázs 1.a2014 029I. helyezésGura Ildikó
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat2015.01.29.Szunyogh Gréta 2.bII. helyezésVandornyikné Major Andrea
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat2015.01.29.Raduly Gréta Anna 2.b III. helyezésVandornyikné Major Andrea
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Lukács Attila (egyéni) 8.aIV. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Szalay Márton, Lukács Attila (csapat) 7.b
8.a
I.helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Halaj Liza, Bozsonyik Tamara (csapat) 8.aI.helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Halaj Liza (egyéni) 8.aI. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Kovács Krisztián (egyéni) 8.aI. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Lakatos Kevin (egyéni) 8.aII. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény2015.01.10.Szalay Márton (egyéni) 7.bIII. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat2014.12.12Lukács Attila 8.a, Szalay Márton 7.bI. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat2014.12.12Bozsonyik Dávid 8.b, Radics Zoltán 6.aIII. helyezésAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat2014.12.12Kovács Krisztián 8.a, Lakatos Kevin 8.akülöndíjasAdame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat2014.12.12Bozsonyik Tamara 8.a, Halaj Liza 8.aI. helyezésAdame Károly
"Regösök húrján" vers- és prózamondó találkozó, Budapest2014.11.29Nagy Nándor 7.aI. helyezésBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Villant Anna, Tóth Kálmán, Fekete Bálint,Schulcz Ágoston 4.o.III. helyezésPintér Gáborné
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Adame Luca, Homolya Barnabás, Magyar Levente, Széchenyi Anna 3.bI. helyezésFontányi Andrea
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Híves Dóra, Bencsis Alexandra, Balga Dominik, Dávid Máté 5.aII. helyezésBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Lukács Lejla, Rácz Anna, Pavlik Boglárka, Csíri Dominik 6.bIII. helyezésMacsuga Melinda
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Körtvélyesi Lili, Vitéz Mónika, Boda Eszter, Jelen Kata 8.aI. helyezésPálinkás Katalin
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Magyaros Réka, Németh Judit, Szabó Lilla, Farkas Diána 7.aII. helyezésBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Kovácspál Bálint, Babik Ádám, Kovács Péter, Szunyogh Balázs 7.bIII. helyezésBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Körtvélyesi Kata, Gálik Gréta, Kordics Rita, Szúnyogh Márk 5.bI. helyezésBalláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert2014.11.26Gajdos Gergõ, Takács Korinna Lujza, Kaczor Dominika, Vidák Amanda 3.aII. helyezésFontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat2014.11.06Bencsik Anna 2.aII. helyezésVandornyikné Major Andrea
Szent Imre napok -Énekverseny, Balassagyarmat2014.11.06Erdõs Krisztián 5.bI. helyezésTemeláné Csernák Bernadett
Szent Imre napok - Szépíró verseny, Balassagyarmat2014.11.06Vitéz Mónika 8.aIII. helyezésPálinkás Katalin
Szent Imre napok -Szavaló verseny, Balassagyarmat2014.11.06Rácz Anna 6.bII. helyezésMacsuga Melinda
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat2014.11.06Adame Luca 3.bIII. helyezésFontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat2014.11.06Híves Sarolta 2.bI. helyezésVandornyikné Major Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat2014.11.06Széchenyi Anna 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat2014.11.06Nagy Alexandra 6.aII. helyezésFábiánné Nógrády Ildikó
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Kosik Sarolta 1.aI. helyezésGura Ildi
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Kaba Luca 1.aII. helyezésGura Ildi
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Mészáros Karina 3.bI. helyezésFontányi Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Kristóf Anna 3.aII. helyezésFontányi Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Gáspár Réka 3.aIII. helyezésFontányi Andrea
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Körtvélyesi Nóra 1.bIII. helyezésGura Ildi
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Csikány Izabella 4.bII. helyezésPintér Gáborné
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Verebes Bálint 4.bIII. helyezésPintér Gáborné
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Híves Sarolta 2.aI. helyezésVandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Bencsik Anna 2.bII. helyezésVandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Fekete Anna 2.aIII. helyezésVandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert2014.10.18Szrenka Ádám 4.aI. helyezésSiposné Csejk Zsuzsanna
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Villant Anna 4.aMikszathDejtar_midI. helyezésSiposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Szerenka Ádám 4.akülöndíjasSiposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Szabó Lilla 7.aIII. helyezésF. Nógrádi Ildikó
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Ákos Alexandra 4.akülöndíjasSiposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Kálmán prózamondó verseny, Dejtár2014.10.10Nagy Nándor 7.akülöndíjasBalláné Csordás Ildikó
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Orem Vanda 4.akülöndíjasSiposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Adame Luca 3.bIII. helyezésFontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Mészáros Karina 3.bkülöndíjasFontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Széchenyi Anna 3.bkülöndíjasFontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár2014.10.10Halaj Szilárd 4.akülöndíjasSiponé Csejk Zsuzsa
"Táltos Világ" Népmese és Népballada Elõadói Találkozó, TEMI Fõvárosi Mûvelõdési Háza, Budapest2014.10.04Nagy Nándor 7.aezüstérmes és továbbjutott a "Regösök húrján..." országos verseny GálájábaBalláné Csordás Ildikó
"Táltos Világ" Népmese és Népballada Elõadói Találkozó, TEMI Fõvárosi Mûvelõdési Háza, Budapest2014.10.04Pavlik Boglárka 6.bezüstérmesMacsuga Melinda