Eredmények

 2018-2019 tanév

Verseny neve, helyszíne
Verseny időpontja
Résztvevő tanuló neve
Helyezés, elért eredmény
Felkészítő tanár (tanárok)
Szent Imre Napok versmondó verseny, Balassagyarmat
2018-11-09
Szrenka Zsófia, 3.b
II. hely
Fontányi Andrea
Gombaünnep alkotói pályázat, Diósjenő
2018-10-21
Szrenka Zsófia, 3.b
különdíj
...
Gombaünnep alkotói pályázat, Dejtár
2018-10-21
Szrenka Máté, 3.b
különdíj
...
Mikszáth Kálmán Prózamondó Verseny, Dejtári Mikszáth Kálmán Általános Iskola
2018-10-13
Kristóf Fanni, 5.b
I. hely
Balláné Csordás Ildikó
Mikszáth Napok rajzpályázat, Dejtár
2018-10-13
Szrenka Zsófia, 3.b
II. hely
Fontányi Andrea
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert
2018-10-13
Villant Lilla, 3.b
I. hely
Fontányi Andrea
Szüreti rajzpályázat , Érsekvadkert
2018-10-13
Pistyur Rebeka, 3.a
II. hely
Fontányi Andrea
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert
2018-10-13
Szrenka máté, 3.b
III. hely
Fontányi Andrea
Hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2018-10-01
Szrenka Zsófia, 3.b
I. hely
Fontányi Andrea
Hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2018-10-01
Gubik Maja, 3.a
II. hely
Fontányi Andrea
Hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2018-10-01
Litavszki Lolita, 3.b
III. hely
Fontányi Andrea

 

2015-2016 tanév

Verseny neve
Verseny időpontja
Tanuló
Helyezés
Felkészítő tanár
"Regősök húrján" országos vers- és prózamondó találkozó, Budapest
2015.11.28
Nagy Nándor, 8.a
nagynandorregos
bronz oklevél
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert
2015.11.25
Ákos Alexandra,
Orem Vanda,
Villant Anna,
Farkas Gerda, 5.a
I. hely
Pálinkás Katalin
A könyv jó barát, Érsekvadkert
2015.11.25
Mulik Zoltán,
Makó Zsuzsanna,
Szkubán Bianka,
Koplányi Rita, 6.b
I. hely
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert
2015.11.25
Boda Bendegúz,
Fehér Krisztina,
Szunyogh Balázs, 8.b
I. hely
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát, Érsekvadkert
2015.11.25
Adame Luca,
Magyar Levente,
Széchenyi Anna,
Tóth Dóra, 4.b
I. hely
Fontányi Andrea
A könyv jó barát, Érsekvadkert
2015.11.25
Fábián Zita,
Fekete Anna,
Híves Emese,
Bencsik Anna, 3.b
I. hely
Vandornyikné Major Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat
2015.11.06.
Mészáros Karina, 4.bmeszaroskarina
I. hely
Fontányi Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat
2015.11.06.
Híves Emese, 3.b
II. hely
Vandornyikné Major Andrea
Szent Imre Napok képzőművészeti pályázat, Balassagyarmat
2015.11.06.
Széchenyi Anna, 4.b
III. hely
Fontányi Andrea
Szent Imre Napok szavalóverseny, Balassagyarmat
2015.11.06.
Híves Áron, 2.ahivesaron
III. hely
Gura Ildikó
Szent Imre napok, fogalmazás verseny, Szent Imre Keresztény Általános Iskola, Balassagyarmat
2015.11.06.
Verebes Bálint, 5.b Fogalmazás
II. hely
Pálinkás Katalin
Szent Imre napok, szavalóverseny, Balassagyarmat
2015.11.06.
Szunyogh Balázs, 8.bszunyoghbalazs
I. hely
Balláné Csordás Ildikó
Szent Imre napok, fogalmazás verseny, Balassagyarmat
2015.11.06.
Farkas Diána, 8.a
Fogalmazás
III. hely
Balláné Csordás Ildikó
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.10.22.
Gáspár Réka, 4.a gasparreka
I. hely
Fontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.10.22.
Kristóf Anna, 4.akristofanna
II. hely
Fontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.10.22.
Urbán Emma, 4.aurbanemma
III. hely
Fontányi Andrea
"Szüret" rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.10.22.
Adame Luca, 4.badameluca
III. hely
Fontányi Andrea
"Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert
2015.10.22.
Kosik Sarolta, 2.akosiksarolta
I. hely
Gura Ildikó
" Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert
2015.10.22.
Kaba Luca, 2.akabaluca
II. hely
Gura Ildikó
" Szüret" rajzverseny, Érsekvadkert
2015.10.22.
Kristóf Fannni, 2.bkristoffanni
III. hely
Gura Ildikó
"Mikszáth Kálmán elbeszélései" rajzpályázat
2015.10.16.
Széchenyi Anna, 4.b szechenyi_anna_2015_M
II. hely
Fontányi Andrea
IX. Luspay Kálmán Népdaléneklő Verseny , Dejtár
2015.10.03
Villant Anna, 5.a
I. hely
Temeláné Csernák Bernadett
IX. Luspay Kálmán Népdaléneklő Verseny, Dejtár
2015.10.03
Erdős Krisztián, 6.b
III. hely
Temeláné Csernák Bernadett
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Gajdos Gergő, 4.a
hangoso1
I. hely
Fontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Urbán Emma, 4.a
II. hely
Fontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Kristóf Anna, 4.a
III. hely
Fontányi Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Verebes Zsombor, ...
hangoso2
I. hely
Vandornyikné Major Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Pavlik Bendegúz, 3.a
II. hely
Vandornyikné Major Andrea
Népmese napi hangos olvasási verseny, Érsekvadkert
2015.09.30
Híves Sarolta, 3.b
III. hely
Vandornyikné Major Andrea

 2014-2015 tanév

Verseny
Idõ
Tanuló
Helyezés
Felkészítõ tanár
LÜK verseny, Budapest
2015.05.29.
Villant Anna 4.a
10. helyezés
Siposné Csejk Zsuzsanna
Bendegúz nyelvészverseny, Szeged
2015.05.13.
Villant Anna 4.a
16. helyezés
Siposné Csejk Zsuzsanna
Atlétika, súlylökés, Balassagyarmat
2015.05.07.
Halaj Liza 8. a.
III. helyezés
Varga Balázs
Atlétika, magasugrás, Balassagyarmat
2015.05.07.
Pistyúr Dávid 8. b
III. helyezés
Varga Balázs
Atlétika, kislabdahajítás, Balassagyarmat
2015.05.07.
Kordics Máté 8. b
III. helyezés
Varga Balázs
Atlétika, 4x 100 váltó, Balassagyarmat
2015.05.07.
Magyaros Réka, Fehér Krisztina, Balázs Tamara, Halaj Liza 7.-8.
II. helyezés
Varga Balázs
Atlétika, súlylökés, Balassagyarmat
2015.05.07.
Pistyúr Dávid 8. b
II. helyezés
Varga Balázs
Atlétika, 300 m futás, Balassagyarmat
2015.05.07.
Magyaros Réka 7. a
I. helyezés
Varga Balázs
Puero Fabri Nemzetközi Rajzverseny, Párkány
2015.04.30.
Szabó Csaba 7.a
különdíj
F. Nógrády Ildikó
Atlétika csapat többpróba, Balassagyarmat
2015.04.30.
Jelen Kata, Boda Eszter, Halaj Liza, Magyaros Réka, Balázs Tamara, Fehér Krisztina, Vitéz Mónika 6.- 8.
I. helyezés
Varga Balázs
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Kordics Máté 8.b
80. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Pistyúr Dávid 8.b
75. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Lukács Attila 8.a
74. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Bozsonyik Tamara 8.a
71. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Bozsonyik Dávid 8.b
69. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Balatoni Zsolt 8.a
70. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
MOZAIK fizika verseny, online éves
2015.04.30
Pásztor Marcell 8.b
78. helyezés
Soltiné Selymes Zsuzsanna
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert
2015.04.27.
Villant Anna 4. a
III. helyezés
Pintér Gáborné
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert
2015.04.27.
Gajdos Gergő 3. a
II. helyezés
Fontányi Andrea
Állatmesék c. rajzverseny, Érsekvadkert
2015.04.27.
Mészáros Karina 3. b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert
2015.04.27.
Mészáros Karina 3. b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.27
Híves Sarolta 2.b
I. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.27
Hves Áron 1.a
III. helyezés
Gura Ildikó
Állatmesék c. rajzverseny, Érsekvadkert
2015.04.27
Kosik sarolta 1.a
III. helyezés
Gura Ildikó
Területi szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.27
Kristóf fanni 1.b
különdíj
Gura Ildikó
Labdarúgás IV, Salgótarján
2015.04.26
Pistyúr Dávid, Bozsonyik Dávid, Balga Krisztián, Maglódi József, Kónya Ádám, Kóny Dávid, Dávid Máté, Orem Rolnad, Varga Sándor 5.- 8.
4. helyezés
Varga Balázs
Weöres Sándor Országos gyermekszínjátszó Találkozó, Balassagyarmat
2015.04.25
CsepPet színjátszók: Adame Luca, Bernhardt Dávid, Gajdos Gergő, Gáspár Réka, Gerliczki Botond, Homolya Barnabás, Kovács Zalán, Kristóf Anna, Mészáros Karina, Urbán Emma, Takács Korinna Lujza, Virág János 3.a, 3.b
ezüst minősítés
Fontányi Andrea, Szekeresné Krizsanyik Ildikó
Herman Ottó Biológiai verseny, Bánk
2015.04.25
Nagy Nándor 7.a
7. helyezés
Holmanné Hrapan Dóra
Az élővilágért, a természetért, az emberért vetélkedő, Bánk
2015.04.24
Nagy Nándor, Jakubec Máté, Szrenka Mátyás 7.a
I. helyezés
Holmanné Hrapan Dóra
Az élővilágért, a természetért, az emberért vetélkedő, Bánk
2015.04.24
Fésűs Sára, Csíri Dominik, Pavlik Boglárka 6.b
II. helyezés
Kovácsné Benyó Hedvig
Foglalkozások tükrében, Salgótarján
2015.04.17
Fekete Anna 2.b.
I. helyezés
Valkó Ildikó
Foglalkozások tükrében, Salgótarján
2015.04.17
Szabó Lilla 7.a
I. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
Foglalkozások tükrében, Salgótarján
2015.04.17
Fekete Bálint 4.b.
I. helyezés
Valkó Ildikó
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.04.16
Takács Korinna Lujza 3.a
II. helyezés
Fontányi Andrea
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.04.16
Halaj Dorina 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Versillusztrációs rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.04.16
Mészáros Karina 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
4. napk.cs. 4.nk.cs.
IV. helyezés
Balázsné Kovács Bernadett
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
3.napk.cs. 3.nk.cs.
VI.helyezés
Valkó Ildikó
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
5.napk.cs. 5.nk.cs.
I. helyezés
Adame Károly
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
3. b osztály 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
2. napközis cs. 2.nk.cs.
III. helyezés
Balázs Beáta Katalin
Iskolagyümölcs plakátpályázat, Berkenye
2015.04.15
1.napk. csop. 1.nk.cs.
V.helyezés
Pintér Attiláné
Atlétika Mezei Futóverseny, Gödöllő
2015.04.14
Magyaros Réka 7.a
58. helyezés
Varga Balázs
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert
2015.04.13.
Gajdos Gergő 3. a
különdíj
Fontányi Andrea
Magyar költők gyöngyszemei és műfordításai versmondó verseny, Érsekvadkert
2015.04.13.
Mészáros Karina 3.b
II. helyezés
Fontányi Andrea
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.13
Kristóf Fanni 1.b
I. helyezés
Gura Ildikó
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.13
Zsadányi Csenge 1.b
II. helyezés
Gura Ildikó
Iskolai szavalóverseny, Érsekvadkert
2015.04.13
Híves Áron 1.a
II. helyezés
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Rinkács Gréta 1.b
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Zsadányi Csenge 1.b
helyezett
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Tokodi Emília 1.b
helyezett
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Nagy Lili 1.b
helyezett
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Kaba Luca 1.a
helyezett
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Dávid Dorka 1.a
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Richter Laura 1.a
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Radics Laura 1.a
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Urbán Hanna 1.b
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Tóth Franciska 1.a
kiállított
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Kosik Sarolta 1.a
helyezett
Gura Ildikó
"Iskolába menni jó" c. rajzpályázat, Érsekvadkert
2015.04.08
Kristóf Fanni 1.b
kiállított
Gura Ildikó
Atlétika, 300 m futás, Balassagyarmat
2015.04.01.
Magyaros Réka 7.a
23. helyezés
Varga Balázs
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.31.
Szúnyogh Gréta 2.b
I.helyezés
Vandornyikné Major Andrea
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.31.
Körtvélyesi Lili, 8.a
I. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.31.
Bozsonyik Tamara, 8.a
I. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.31.
Raduly Gréta Anna 2.b
III. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
"Tavasz" rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.31.
Adame Luca 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Gáspár Réka 3.abendeguz2015a
V. hely
Fontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Villant Anna 4.abendeguz2015b
III. helyezés
Pintér Gáborné
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Fekete Anna 2.b
VII. hely
Vandornyikné Major Andrea
Atlétika, mezei futóverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Magyaros Réka 7.a
II. helyezés
Varga Balázs
Foglalkozások tükrében, Salgótarján
2015.03.27.
Szabó Lilla 7.a
Hegesztő
I. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Gajdos Gergő 3.a
VII. hely
Fontányi Andrea
Bendegúz nyelvészverseny, Balassagyarmat
2015.03.27.
Adame Luca 3.b
VI. hely
Fontányi Andrea
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Kristóf Anna 3. a
III. helyezés
Szekeresné K. Ildikó
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Fekete Anna 2.b
III. helyezés
Halajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Híves Emese Teréz 2.b
részt vett
Halajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Gajdos Gergő 3. a
részt vett
Szekeresné K. Ildikó
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Valent Réka 2.a
részt vett
Halajné Csordás Judit
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Villant Anna 4.b
II. helyezés
Siposné Csejk Zsuzsanna
Megyei rajzverseny, Salgótarján
2015.03.24.
Krizsán Petra 7.b
döntős
F. Nógrádi Ildikó
LÜK verseny, Budapest
2015.03.24.
Gáspár Réka 3. a
IV. helyezés
Szekeresné K. Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Raduly Gréta Anna 2.b
kiállított
Balázs Beáta Katalin
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Gáspár Réka 3.a
kiállított
Fontányi Andrea
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Villant Anna 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Sági Veronika 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Kovács Zalán 3.b
kiállított
Balázsné Kovács Bernadett
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Csejk Evelin 1.b
kiállított
Gura Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Szrenka Ádám 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Fekete Anna 2.b
kiállított
Valkó Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Lukács Máté 1.a
kiállított
Gura Ildikó
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Híves Sarolta 2.b
kiállított
Balázs Beáta Katalin
Mézescsupor rajzpályázat, Balassagyarmat
2015.03.07.
Kaba Luca 1.a
kiállított
Gura Ildikó
"Rákóczi deákja" hangos olvasási verseny, Salgótarján
2015.03.05.
Gáspár Réka 3.a
III. helyezés
Fontányi Andrea
Szentgyörgyi napok, irodalmi vetélkedő, Diósjenő
2015.02.26
Csejk Vivien, Baranyi Evelin, Maglódi József, Botos Annamária (csapatverseny) 8.a
II. helyezés
Pálinkás Katalin
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Mészáros Karina 3.b
kiállított
Fontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Csikány Izabella 4.b
kiállított
Pintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Sági Veronika 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Orem Vanda 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Villant Anna 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
"Mátyás király" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Fehér Krisztina 7.b
III. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Szrenka Ádám 4.a
I. helyezés
Síposné Csejk Zsuzsanna
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Széchenyi Anna 3.b
II. helyezés
Fontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Varró Dóra 4.b
kiállított
Pintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Verebes Bálint 4.b
kiállított
Pintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Pádár Vivien 4.b
kiállított
Pintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Adame Luca 3.b
kiállított
Fontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Nagy Lili 1.b
kiállított
Gura Ildikó
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Kosik Sarolta 1.a
kiállított
Gura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő
2015.02.25
Kristóf Fanni 1.b
I. helyezés
Gura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő
2015.02.25
Híves Áron 1.a
II. helyezés
Gura Ildikó
Szentgyörgyi napok mesemondó verseny, Diósjenő
2015.02.25
Urbán Emma 3.a
III. helyezés
Fontányi Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Raduly Gréta Anna 2.b
I. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Szrenka Eszter 4.b
kiállított
Pintér Gáborné
"Mesés Kelet" rajzpályázat, Diósjenő
2015.02.25
Ákos Alexandra 4.a
kiállított
Siposné Csejk Zsuzsanna
Szentgyörgyi napok, irodalmi vetélkedő, Diósjenő
2015.02.25
Magyaros Réka, Németh Judit, Szabó Lilla, Szrenka Mátyás (csapatverseny) 7.a
III. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest
2015.02.22.
Halaj Liza, Bozsonyik Tamara (csapat) 8.a
9-20. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest
2015.02.22.
Kovács Krisztián (egyéni) 8.a
9-20. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest
2015.02.22.
Szalay Márton, Lukács Attila (csapat) 7.b
8.a
9-20. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Budapest
2015.02.22.
Halaj Liza (egyéni) 8.a
9-20. helyezés
Adame Károly
Sakk diákolimpia , Nógrádmegyer
2015.02.21.
Adame Luca Gáspár Réka Villant Anna 3.a, 3.b,4.a
IV. helyezés
Adame Károly
Sakk diákolimpia , Balassagyarmat
2015.02.17.
Pudics Gábor 8.a, Csabák Dániel 6.a, Radics Zoltán 6.a, Szalay Márton 7.b
II. helyezés
Adame Károly
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat
2015.01.29.
Bencsik Anna 2.a2014 032
I. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat
2015.01.29.
Híves Áron 1.a
II. helyezés
Gura Ildikó
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat
2015.01.29.
Soós Balázs 1.a2014 029
I. helyezés
Gura Ildikó
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat
2015.01.29.
Szunyogh Gréta 2.b
II. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Civitas Fortissima, "Honfoglalás", Balassagyarmat
2015.01.29.
Raduly Gréta Anna 2.b
III. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Lukács Attila (egyéni) 8.a
IV. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Szalay Márton, Lukács Attila (csapat) 7.b
8.a
I.helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Halaj Liza, Bozsonyik Tamara (csapat) 8.a
I.helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Halaj Liza (egyéni) 8.a
I. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Kovács Krisztián (egyéni) 8.a
I. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Lakatos Kevin (egyéni) 8.a
II. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Szécsény
2015.01.10.
Szalay Márton (egyéni) 7.b
III. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat
2014.12.12
Lukács Attila 8.a, Szalay Márton 7.b
I. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat
2014.12.12
Bozsonyik Dávid 8.b, Radics Zoltán 6.a
III. helyezés
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat
2014.12.12
Kovács Krisztián 8.a, Lakatos Kevin 8.a
különdíjas
Adame Károly
Asztalitenisz diákolimpia , Balassagyarmat
2014.12.12
Bozsonyik Tamara 8.a, Halaj Liza 8.a
I. helyezés
Adame Károly
"Regösök húrján" vers- és prózamondó találkozó, Budapest
2014.11.29
Nagy Nándor 7.a
I. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Villant Anna, Tóth Kálmán, Fekete Bálint,Schulcz Ágoston 4.o.
III. helyezés
Pintér Gáborné
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Adame Luca, Homolya Barnabás, Magyar Levente, Széchenyi Anna 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Híves Dóra, Bencsis Alexandra, Balga Dominik, Dávid Máté 5.a
II. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Lukács Lejla, Rácz Anna, Pavlik Boglárka, Csíri Dominik 6.b
III. helyezés
Macsuga Melinda
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Körtvélyesi Lili, Vitéz Mónika, Boda Eszter, Jelen Kata 8.a
I. helyezés
Pálinkás Katalin
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Magyaros Réka, Németh Judit, Szabó Lilla, Farkas Diána 7.a
II. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Kovácspál Bálint, Babik Ádám, Kovács Péter, Szunyogh Balázs 7.b
III. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Körtvélyesi Kata, Gálik Gréta, Kordics Rita, Szúnyogh Márk 5.b
I. helyezés
Balláné Csordás Ildikó
A könyv jó barát vetélkedõ, Érsekvadkert
2014.11.26
Gajdos Gergõ, Takács Korinna Lujza, Kaczor Dominika, Vidák Amanda 3.a
II. helyezés
Fontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Bencsik Anna 2.a
II. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Szent Imre napok -Énekverseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Erdõs Krisztián 5.b
I. helyezés
Temeláné Csernák Bernadett
Szent Imre napok - Szépíró verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Vitéz Mónika 8.a
III. helyezés
Pálinkás Katalin
Szent Imre napok -Szavaló verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Rácz Anna 6.b
II. helyezés
Macsuga Melinda
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Adame Luca 3.b
III. helyezés
Fontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Híves Sarolta 2.b
I. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Széchenyi Anna 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Szent Imre napok Képzõmûvészeti verseny, Balassagyarmat
2014.11.06
Nagy Alexandra 6.a
II. helyezés
Fábiánné Nógrády Ildikó
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Kosik Sarolta 1.a
I. helyezés
Gura Ildi
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Kaba Luca 1.a
II. helyezés
Gura Ildi
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Mészáros Karina 3.b
I. helyezés
Fontányi Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Kristóf Anna 3.a
II. helyezés
Fontányi Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Gáspár Réka 3.a
III. helyezés
Fontányi Andrea
Szüreti rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Körtvélyesi Nóra 1.b
III. helyezés
Gura Ildi
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Csikány Izabella 4.b
II. helyezés
Pintér Gáborné
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Verebes Bálint 4.b
III. helyezés
Pintér Gáborné
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Híves Sarolta 2.a
I. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Bencsik Anna 2.b
II. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Fekete Anna 2.a
III. helyezés
Vandornyikné Major Andrea
Szüret rajzpályázat, Érsekvadkert
2014.10.18
Szrenka Ádám 4.a
I. helyezés
Siposné Csejk Zsuzsanna
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Villant Anna 4.aMikszathDejtar_mid
I. helyezés
Siposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Szerenka Ádám 4.a
különdíjas
Siposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Szabó Lilla 7.a
III. helyezés
F. Nógrádi Ildikó
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Ákos Alexandra 4.a
különdíjas
Siposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Kálmán prózamondó verseny, Dejtár
2014.10.10
Nagy Nándor 7.a
különdíjas
Balláné Csordás Ildikó
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Orem Vanda 4.a
különdíjas
Siposné Csejk Zsuzsa
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Adame Luca 3.b
III. helyezés
Fontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Mészáros Karina 3.b
különdíjas
Fontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Széchenyi Anna 3.b
különdíjas
Fontányi Andrea
Mikszáth Napok Meseillusztráció rajzpályázat, Dejtár
2014.10.10
Halaj Szilárd 4.a
különdíjas
Siponé Csejk Zsuzsa
"Táltos Világ" Népmese és Népballada Elõadói Találkozó, TEMI Fõvárosi Mûvelõdési Háza, Budapest
2014.10.04
Nagy Nándor 7.a
ezüstérmes és továbbjutott a "Regösök húrján..." országos verseny Gálájába
Balláné Csordás Ildikó
"Táltos Világ" Népmese és Népballada Elõadói Találkozó, TEMI Fõvárosi Mûvelõdési Háza, Budapest
2014.10.04
Pavlik Boglárka 6.b
ezüstérmes
Macsuga Melinda